Projekty


W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • okna i drzwi aluminiowe zewnętrzne
  • drzwi aluminiowe wewnętrzne
  • szklane przegrody szklane i aluminiowo-szklane
  • okna i drzwi przesuwne
  • ogrody zimowe
  • fasady
  • fasady wentylowane
  • świetliki i daszki szklane
  • obróbki aluminiowe (parapety, wykończenia aluminiowe)

Większość produktów dostępna jest w kolorach z palety RAL. Poszczególni dostawcy oferują również dodatkowe opcje kolorystyczne i strukturalne.

Oferujemy bogaty wybór akcesoriów i dodatków drzwiowych oraz okiennych takich jak: samozamykacze, elektrozaczepy, zamki wielkopunktowe, automatyka drzwi przesuwnych. Współpracujemy ze znanymi producentami profili: Aluron, Yawal, Cortizo oraz dostawcami okuć i akcesoriów: Winkhaus, Wala, Siegienia, Stac, G-U, Geze.

Produkcja


Jesteśmy producentem ślusarki aluminiowej z własną halą i dobrze wyposażonym zapleczem produkcyjnym. Dzięki różnorodności maszyn i urządzeń do obróbki aluminium, kompleksowo produkujemy okna i drzwi oraz pozostałe konstrukcje aluminiowe z naszej oferty.

Lata praktyki i doświadczenia zapewnią Państwu wysokiej jakości gotowe produkty. Chętnie podejmujemy się produkcji elementów niestandardowych.

Na każdym etapie produkcji dbamy o detale, ponieważ wiemy jak bardzo wpływają one na ostateczny efekt wizualny okna. Szczególny nacisk kładziemy na połączenia konstrukcji, które mają wielkie znaczenie na wytrzymałość i izolację.

montaż


Wieloletnia praktyka naszego zespołu montażystów zagwarantuje Państwu rzetelnie zamontowane okna i drzwi. Wiemy jak wielką rolę w izolacji budynków odgrywa odpowiedni montaż. Odpowiedni, czyli taki, który ograniczy straty ciepła przez eliminację mostków termicznych, zapobiegnie dostawaniu się wody do wnętrza, jednocześnie odprowadzając jej nadmiar z wnętrza pomieszczeń. Istotą prawidłowego montażu jest umieszczenie konstrukcji aluminiowej w odpowiedniej warstwie ściany, która różni się w przypadku ścian jedno, dwu oraz trójwarstwowych. W świetle obecnych i nadchodzących obostrzeń współczynnika przenikania ciepła U, coraz więcej klientów decyduje się na tak zwany „ciepły montaż”.

Przez lata zamontowaliśmy tysiące metrów kwadratowych ślusarki aluminiowej, dzięki czemu wiemy, które miejsca wymagają szczególnej uwagi, aby zagwarantowały prawidłowy montaż.

Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały izolacyjne (pianki montażowe, folie rozprężne itp.) jak i materiały montażowe.

Doradztwo


Długoletnia obecność na rynku konstrukcji aluminiowych pozwala nam dobierać optymalne rozwiązania pod kątem każdego klienta. Chętnie doradzimy i wspomożemy powstające projekty domów, hal, biurowców i innych, a także istniejących już obiektów.

Na bazie wspólnych ustaleń opracujemy kompletną dokumentacją techniczną ślusarki aluminiowej. Jesteśmy na bieżąco z pojawiającymi się nowościami na rynku, dlatego możemy zaoferować klientom najlepsze produkty w rozsądnych cenach.

Wspólnie z klientem zastanowimy się nad doborem najlepszych dla niego rozwiązań rzeczowo uzasadniając wybór. Wierzymy, że znajdziemy złoty środek pomiędzy: jakością, ceną i terminem.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.